Müşterilerimizden Yorumlar

İngiltere en zor vize alınan ülkelerden biri olarak bilinir, doğrudur da. Çok seyahat eden insanlar ne kadar zor olduğunu daha iyi bilirler. En az bir kez de reddedilmişlerdir. Bu noktada dediğim dedik olmamak, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemek gerek. Ben de başta maalesef bu yanlışa düştüm ve kendi başıma hareket ettim, tabii ki vize talebim reddedildi. Tekrar başvurmak için de zamanım gittikçe daralıyordu. Neyse ki Londra Vize sitesinden okuduklarımın bana çok yardımı oldu. Hemen arayıp randevu aldım ve profesyonel birileriyle çalışmanın avantajını gördüm. Gitmeden 2 hafta önce her şeyim hazır hale geldi ve içim rahat, tüm seyahat planlarım tıkır tıkır işler durumda Londra yollarına düştüm. 

Gökhan Yaylalı / Planlama Uzmanı


Amerika’da yaşayan birçok arkadaşım var ve her sene davet ediyorlar. Ama malum Amerika bir hayli uzak ve öyle bir haftalık tatil kesinlikle yetmez. En az 2-3 haftalık bir izin almam lazım ki, hem hakkını vererek gezeyim hem de arkadaşlarımın hepsine zaman ayırabileyim. Hal böyle olunca çok istememe rağmen bu seneye kadar hep ertelemiştim. Ama bu yıl gidiyorum, Londra Vize sayesinde Amerika vizemi rahat ve kolay bir şekilde aldım, bana bir tek çantamı hazırlamak ve plan yapmak kaldı. Şimdiye kadar hep televizyonlarda izlediğim new york’u las vegas’ı görme şansım olacak hatta vegasa gitmişken rulet de oynamak istiyorum. Dolu dolu bir Amerika gezisi beni bekliyor.

Levent Gümüş / Kurumsal Satış Yöneticisi


Daha önce yurt dışına hiç çıkmadığım için pasaport vize gibi işlemlerin nasıl yapılacağını hiç bilmiyordum. Ayrıca nereye başvurmam gerektiğini, hangi işlemleri ne zaman ve ne kadar süre önce yapmam gerektiğini de kestiremiyordum. Neyse ki internette araştırma yaparken Londra Vize’nin sitesini buldum. Her şey o kadar açıklamalı ve basit anlatılmış ki, aklımda hiç soru işareti kalmadan, çabucak ve sorunsuz bir şekilde pasaportumu aldım, vize işlemlerine da başladım. Bu sırada da tabii ki bir taraftan gidip göreceğim yerler hakkında bilgi toplamaya, mutlaka görmem gereken yerleri not almaya, ihtiyacım olacak eşyaları ve giysileri temin etmeye dikkat ettim. Kısa zaman sonra, yıllardır beklediğim bir seyahate çıkıyorum ve her şeyim tamam.

Tuğba Egemen / Satış Temsilcisi


Arkadaşım birkaç aya kadar yüksek lisans ve sonrasında da doktora için Almanya’ya gidiyor. Pasaportu 10 yıllık olduğundan tekrar bir işlem yapmasına gerek yok ama vize işlemleri için bir hayli panik yapmış durumdaydı. En son görüştüğümüzde işleri gözünde o kadar büyütmüştü ki, stresten ağlamak üzereydi. Biraz konuştuktan sonra aslında çok da büyütmemesi gerektiği, doğru insanlarla çalışırsa bu işleri de çok kolay bir şekilde halledebileceği konusunda onu ikna etmeyi başardım. Sonuç olarak Londra Vize ile tanıştı ve kafası da rahat etmiş oldu. Aklındaki tüm soruları bir bir sorabildiği, her türlü sorunda arayabildiği bir yer olduğundan şu an iyice rahatlamış ve geleceğine konsantre olmuş bir durumda.

Aynur Kenar / Pazarlama Uzmanı


Bu sene evlilik yıl dönümümüz için farklı bir yere gitmeye karar verdik. Yıllardır İtalya’yı görmek istediğimi söyler dururum. Eşim sağolsun, bana sürpriz yapmış, bilet almış ve rezervasyon işlemlerini halletmiş. E tabii vize işlemlerini yapabilmemiz için bana söylemek zorunda kaldı ama bu kadarı bile sürprizdi zaten. Neyse ki araştırma ve firma bulma tarafını da hemen halletmiş. Bize sadece gerekli evrakı toplama kısmı kaldı. Londra Vize firması da sağolsun, her türlü sorumuza anında yanıt vererek bizi çok doğru ve güzel bir şekilde yönlendirdi. Vize işlemlerini en kolay yoldan hemencecik hallettik, hatta İtalya ile ilgili güzel tüyolar da verdiler ki bunlar gerçekten çok işime yaradı. Mükemmel bir tatildi.

Esin Bozkurt / İnsan Kaynakları Eğitim Uzmanı